تبلیغات
عادلانه - دموکراسی خواهی آمریکایی!!
" ـ اللّهُمَّ كُنْ لِوَلِیِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَیْهِ وَعَلى آبائِهِ فی هذِهِ السّاعَةِ وَفی كُلِّ ساعَةٍ وَلِیّاً وَحافِظاً وَقائِدا ‏وَناصِراً وَدَلیلاً وَعَیْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَك طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فیها طَویلاً "
کشتار مردم سوریهکشور های غربی و نوکران منطقه ای آنان همچون ترکیه ، عربستان و قطر؛ از زمان شروع تنش ها در سوریه، اهداف شوم خود را در قالب شعارهای فریبنده ای مثل " دفاع از دموکراسی و حقوق بشر" مطرح کرده اند. امــا گذشت زمان،  واقعیت های پشت پرده را نمایان کرده و برای صاحب نظرانِ با انصاف؛ تردیدی باقی نمانده است که : ادعای دیکتاتورهای انتخابات ندیده و مرتکبان بزرگترین جنایت ها در حق بشریتِ مبنی بر دفاع از دموکراسی و حقوق بشر؛ تنها پوششی است تا نظام سلطه برای از بین بردن یکی از ارکان جبهه مقاومت یعنی سوریه، هزینه های کمتری متحمل شود و از موضع گیری های افکار عمومی جهانیان در امان باشد.

این روز ها که ارتش سوریه بر خلاف پیش بینی ها و به رغم همه ی فشار های سیاسی و لجستیکی، طعم تلخ شکست های  سنگین را به باج خواهان چشانیده و خود شیفتگان فرامنطقه ای و ایادی آنان را در کمای استیصال فرو برده است؛ مزدوران به اصطلاح آزادی بخش!! نقاب های دروغین خویش را از چهره برداشته اند و جری تر از هر زمان،به وحشیانه ترین اقدامات ضد بشری دست می زنند.

اقداماتی که حتی شنیدن وصف آن نیز وجدان های بیدار انسان ها را آزاد دهنده است. گروهک های مزدور که با پشتیبانی همه جانبه ی کشور های غربی و در رإس آنها آمریکا ، شکل گرفته اند و مجموعه ای از وحشی ترین تروریست های وهابی را با قدرت دلار های باد آورده، در خود جای داده است؛ بدون کمترین دغدغه ای به انتقام گیری از حامیان جبهه ی مقاومت و مردم مظلوم سوریه مشغول شده و از هیچ گونه جنایتی ... حتی دار زدن کودک خردسال به جرم شیعه بودن، هیچ ابایی ندارند. نکته ی قابل توجه اینکه، این جنایت چنان هولناک است که شیوخ  سگ صفت و بیمار دل  وهابی از تروریست ها خواسته اند تا نگذارند تصاویر جنایتشان منتشر شود!!!

به امید ظهور صاحب العصر و زمان، حضرت مهدی عجل الله تعالی فرجه الشریف و خون خواهی از مظلومین عالم!

آمــــــــین

یا علی 

طبقه بندی: حقوق بین الملل،  اخبار حقوقی، 
برچسب ها: دموکراسی آمریکایی، کشتار مردم سوریه، جبهه مقاومت، جنایات ضد حقوق بشری،
داغ کن: داغ کن - کلوب دات کام
نوشته شده در تاریخ : جمعه 20 مرداد 1391 | توسط : Ali | نظرات()